Mało kto może sobie obecnie wyobrazić mieszkanie czy dom bez wysokiej jakości telewizora. Jest to w końcu urządzenie, które często skupia życie wszystkich członków naszej rodziny. To dzięki telewizorowi możemy oglądać filmy, seriale, odczuwać emocje podczas gry na konsoli. Wraz z rozwojem technologii cena zakupu telewizora nie jest tak wysoka, jak jeszcze kilka lat temu, dlatego większość z nas może sobie pozwolić na zakup tego z dużym ekranem. Jakie modele telewizorów 50-calowych do kwoty 3000 złotych są warte zakupu? Poniżej przedstawiony jest ranking telewizorów 50 cali do 3000 zł.

5. Telewizor do 3000 zł Samsung UE50TU8502

Telewizor marki Samsung, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które planują wyposażyć swój salon w duży telewizor za relatywnie rozsądną cenę. Telewizor 4K posiada technologię Full HD, dzięki czemu oglądający mają gwarancję niezwykle ostrego obrazu oraz szerokiej gamy kolorów, nawet podczas oglądania ciemnych scen. Sam telewizor jest wykończony w wyjątkowo stylowy sposób, dzięki któremu stanowi on ozdobę naszego salonu. Wykorzystaj tryb ambient, który wpasuje się w przestrzeń każdego pomieszczenia.

4. Telewizor do 3000 zł Philips 50PUS8535

Zastanawiasz się, jaki tv 50 cali do 3000 zł wybrać? Telewizor marki Philips, zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne i audio, które gwarantuje nam technologia Dolby. Wszystkie seriale i filmy, które oglądamy w jakości HDR, nie tylko wyglądają, ale również brzmią idealnie. Sam dźwięk jest na tyle wysokiej jakości, że mamy wrażenie oglądania projekcji w sali kinowej. Dużą innowacją jest funkcja sterowania głosowego Al. Telewizor jest wyposażony w specjalnie zaprojektowane, inteligentne diody LED, które w czasie rzeczywistym reagują na to, co dzieje się na ekranie. Warto zwrócić także uwagę na nowoczesny design urządzenia.

3. Telewizor do 3000 zł Sharp 50BL2EA

Model telewizora marki Sharp,  to ukłon w stronę widzów, którzy najbardziej cenią sobie dynamikę oglądanego obrazu. Technologie HDR10 oraz HLG zapewniają nam zakres tonalny, a także zbliżony do rzeczywistości kolor. Ogromne nasycenie barw oraz jasność sprawia, że każdy serial, film czy inna rozrywka, której oddajemy się z wykorzystaniem telewizora jest ogromnym przeżyciem. Telewizor marki Sharp to innowacja również w postaci aplikacji Aquos Android TV Smart Ultra HD. Aplikacja ta umożliwia nam korzystanie z wielu funkcjonalności takich jak najpopularniejsze serwisy streamingowe, asystent google czy Youtube. Telewizor umożliwia nam możliwość sterowania głosowego, co znacznie zwiększy wygodę korzystania z urządzenia.

2. Telewizor do 3000 zł Philips 50PUS7805

Jaki telewizor 50 cali do 3000 zł warto kupić? Kolejny telewizor marki Philips,  w naszym rankingu pokazuje, jak innowacyjne są rozwiązania tego producenta w zakresie telewizorów do kwoty 3 000 złotych. Funkcja Alex pozwala nam na łatwe i intuicyjne sterowanie za pomocą głosu. Co więcej, ten model posiada funkcję Ambilight, która dostosowuje kontrast, jasność obrazu i nasycenie kolorów w zależności od tego, co obecnie oglądamy na ekranie.

1. Telewizor do 3000 zł Sony Bravia KDL-50WF665

Telewizor marki Sony,  to najwyższa jakość oglądania z niesamowitym dotąd poziomem realizmu. Technologia Full HD umożliwia nam zachwycanie się bogactwem kolorów oraz ogromnymi wrażeniami wizualnymi bez względu na to, co znajduje się właśnie na ekranie. Innowacyjna technologia  Motionflow XR 400 Hz pozwala na zachowanie idealnej jakości nawet w przypadku bardzo dynamicznych scen czy to w filmie, czy w zmaganiach sportowych.