Rozdzielczość Full HD to w zasadzie obowiązujący standard na rynku telewizorów i wciąż najczęściej spotykany. Jednak, jak powszechnie wiadomo, urządzenie urządzeniu nierówne – poszczególne modele telewizorów wyposażone są w odmienne funkcje, co sprawia, że producenci oferują użytkownikowi różne możliwości. Przytłacza Cię ogromny wybór telewizorów Full HD? Ranking pomoże Ci znaleźć odpowiedni model!

5. Telewizor FULL HD PHILIPS LED 24PFS5525

Jeśli pragniesz nabyć dobry telewizor Full HD o niewielkich rozmiarach, ten model będzie dla Ciebie idealny! Przekątna o długości 24 cali pozwoli na komfortowe użytkowanie urządzenia na małym metrażu. Może się ono pochwalić optymalną częstotliwością odświeżania ekranu, a także jego zrównoważoną jasnością.

Ten telewizor Full HD posiada dwa złącza HDMI, co pozwala na sprawne przesyłanie dźwięku oraz obrazu z innych urządzeń. Nie zabrakło również złącza USB, które umożliwia podłączenie komputera, odtwarzacza i tym podobnych. Design jest nowoczesny, a cena istotnie atrakcyjna.

4. Telewizor FULL HD LG 43LM6370PLA

Jeśli chodzi o telewizory Full HD, ten robi naprawdę świetne wrażenie. Został wyposażony w dynamiczny wzmacniacz kolorów, który nadaje barwom idealnej głębi i nasycenia, czyniąc je naturalnymi. Do siły tego efektu przyczynia się również czterordzeniowy procesor, który ponadto usuwa szum, zapewnia dynamiczny kontrast oraz podnosi niską rozdzielczość obrazu.

Optymalizację każdej sceny zapewnia technologia Active HDR, natomiast wbudowane w telewizor Full HD głośniki generują wielowymiarowe dźwięki o wręcz kinowej jakości. Komfort użytkowania wynika również faktu, że wiele czynności związanych z urządzeniem można wykonywać za pomocą głosu. Podobnie jak w poprzednim modelu, tak i tutaj mamy do czynienia ze złączami HDMI (3) i USB (2).

3. Telewizor FULL HD PHILIPS 32PFS6855

Dobry telewizor Full HD? Ten spełnia wszelkie wymagania! Fanów gier wideo ucieszy fakt, że urządzenie to doskonale nadaje się do takiego przeznaczenia dzięki niskiemu opóźnieniu sygnału wejściowego, które zapewnia wyjątkowe wrażenia oraz świetną jakość obrazu. Niebanalny kontrast gwarantuje natomiast technologia Philips Pixel Plus HD. Niezależnie od tego, czy oglądasz telewizję, czy filmy w internecie, zawsze uzyskasz czystą biel oraz głęboką czerń.

Model ten prześciga pozostałe telewizory Full HD pod względem intuicyjnego i przejrzystego pulpitu nawigacyjnego. Dzięki niemu użytkowanie urządzenia staje się przyjemne oraz bezproblemowe.

2. Telewizor FULL HD TCL LED 40ES560

Telewizor Full HD TCL LED 40ES560 posiada wiele niewątpliwych zalet. Jedną z nich stanowi funkcja Smart TV. W urządzeniu dostępny jest Sklep Play, bardzo dobrze znany użytkownikom Androida, dzięki czemu możesz korzystać na tym telewizorze z różnych aplikacji.

Precyzja, głębia kolorów, jasność ekranu oraz szczegółowość obrazów czynią ten model bardzo dobrym telewizorem Full HD w przystępnej cenie. Ma w tym udział także system dźwięku przestrzennego, który pozwala intensywniej przeżywać oglądane i słuchane treści. Wbudowany korektor dźwięku koryguje problemy z częstotliwością oraz czyni brzmienie znacznie czystszym. Komfort użytkowania buduje ponadto opcja wyszukiwania głosowego, która łączy się z szeregiem innych inteligentnych funkcji tego telewizora Full HD.

Wbudowana technologia DLNA pozwala na bezprzewodowe przesyłanie plików multimedialnych między urządzeniami. Pulpit jest niezwykle przejrzysty i intuicyjny, co zapewnia bezproblemowe oraz przyjemne korzystanie z urządzenia.

1. Telewizor FULL HD Samsung QE32LS03B

Ten model to więcej niż dobry telewizor Full HD należący do grupy lifestylowych. Przede wszystkim w codziennym użytkowaniu zauważa się funkcjonalność matowej powłoki, dzięki której niezależnie od pory dnia komfort oglądania jest jednakowo wysoki. Pozwala ona doświadczać filmów i seriali w pełni – ze wszystkimi szczegółami oraz optymalnie nasyconymi barwami.

Design tego wyjątkowego telewizora Full HD cechuje się nowoczesnością i niebanalną prezencją, oferując ponadto możliwość personalizacji dzięki wymiennej ramce. Co ciekawe, pilot zasilany jest na energię świetlną, które pozwalają zrezygnować z wymiany baterii, a także przyczynić się do poprawy stanu środowiska.