Czy można wyobrazić sobie przestrzeń domową przeznaczoną do wypoczynku i relaksu, w której nie ma telewizora? Dla wielu domowników z pewnością jest to wręcz niemożliwe, dlatego decydują się oni na zakup telewizora również do swojego mieszkania. Tak jak w przypadku wszystkich innych sprzętów elektronicznych, tak również telewizory QLED charakteryzują się przede wszystkim wysoką różnorodnością. Jak więc wybrać ten najbardziej odpowiedni model? Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od wielu czynników, jednak na początek dobrze jest się oprzeć na poniższym zestawieniu. Dostarcza ono niezbędnych informacji o tym, jaki powinien być dobry telewizor QLED.

Na co zwracać uwagę, jeśli interesują Cię telewizory QLED?

Większość pokoleń zdecydowanie może jeszcze pamiętać telewizory starszej generacji, które pod względem swojej budowy niewiele miały wspólnego z dzisiejszymi telewizorami QLED. Rzeczywiście, pod względem estetyki zmieniło się wiele. Przede wszystkim nie trzeba już zastanawiać się nad wygospodarowaniem dużej ilości przestrzeni, ponieważ nowoczesne telewizory są niezwykle płaskie. Dzięki temu w mieszkaniu zajmują stosunkowo mało miejsca, a to z kolei przekłada się na jeszcze bardziej estetyczny wygląd całego mieszkania. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto poszukiwać dobrego telewizora QLED. Nie można przecież zapominać o wysokiej jakości oraz komforcie oglądania, jaki zapewniają tego rodzaju sprzęty. Odpowiednio dobrany telewizor z pewnością może znaleźć się w centrum uwagi wszystkich zapalonych miłośników kina czy gier.

5. Telewizor QLED TCL 65C725

Ten model telewizora TCL to propozycja otwierająca zestawienie godnych uwagi telewizorów QLED. Nie jest tak bez wyraźnego powodu, ponieważ ten model został w zasadzie wyposażony we wszystko to, czego można oczekiwać od tego typu nowoczesnego telewizora. Korzystanie z tak podstawowych funkcji, jak możliwość połączenia z Wi-Fi czy Bluetooth nie stanowią żadnego problemu, a samo urządzenie odpowiada na zgłaszane żądania w zaledwie kilka sekund. To sprawia, że komfort korzystania z telewizora QLED na co dzień jest znacznie wyższy, niż w przypadku bardziej tradycyjnych modeli.

4. Telewizor QLED Hitachi 43HAQ6360

Czy dobry telewizor QLED musi zajmować tak dużo miejsca, że trudno będzie go wkomponować we wnętrze o ograniczonych możliwościach przestrzennych? Jest to bardzo często powtarzany mit w przypadku nowoczesnych telewizorów QLED. Możliwości telewizorów nowej generacji bez przeszkód mogą być jednak zamknięte w standardowym rozmiarze 43 cali, czego najlepszym przykładem jest ten telewizor Hitachi. Klasyczny wygląd oraz praktyczne wymiary sprawiają, że nawet w małym wnętrzu można cieszyć się zaletami domowego kina nienagannej jakości.

3. Telewizor QLED Samsung QE65Q77A

Chcąc wybrać dobry telewizor QLED wolisz jednak zdecydować się na coś większego? Nie  ma z tym żadnego problemu – szeroki asortyment marki Samsung z pewnością spełni Twoje potrzeby. Powyższy model to powrót do dobrze znanej praktyki wśród producentów nowoczesnych telewizorów QLED, ponieważ przy zakupie tego modelu będziesz mieć do czynienia z imponującą przekątną 65 cali. Nic więcej nie potrzeba do świetnych wrażeń wizualnych w domowym zaciszu swojego salonu.

2. Telewizor QLED HISENSE 50A7GQ

Kompromis między imponującą przekątną ekranu, a kompaktowością? Jak najbardziej – jeśli poszukujesz czegoś z pogranicza tych cech, to ten telewizor QLED marki HISENSE jak najbardziej jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Producent zastosował tu przekątną 50 cali, która sprawia, że telewizor ten łatwo jest dopasować do pomieszczeń użytkowych o standardowej wielkości. Jednocześnie telewizor QLED nie traci przy tym na jakości wyświetlanego obrazu, co z pewnością jest zadowalające dla użytkownika.

1. Telewizor QLED Samsung QE55LS03A

Zestawienie dobrych telewizorów QLED zamyka wyjątkowa propozycja, która ma szansę podbić serca nawet najbardziej zagorzałych przeciwników obecności telewizora w mieszkaniu. Ten model ma wszystko to, czego potrzebuje klasyczny telewizor QLED. Jednocześnie oferuje użytkownikowi doskonały design oraz tryb “Sztuka”, w którym telewizor wygląda jak prawdziwy obraz.