Postęp technologiczny zrewolucjonizował nie tylko telefonię komórkową, Internet, lecz także telewizję. Dzięki temu wiele urządzeń nie służy już dzisiaj tylko jako odbiorniki tradycyjnych kanałów. Wiele z nich ma dostęp do sieci i wbudowany system operacyjny, dzięki czemu możemy oglądać filmy i seriale wykorzystując dostęp do popularnych serwisów, takich jak Netflix czy HBO GO. Ponadto podłączenie konsoli do gier sprawia, że telewizor staje się wielofunkcyjnym urządzeniem, które potrafi zastąpić zwykły odbiornik i komputer. Jednak pośród tylu produktów dostępnych na rynku warto wiedzieć, jaki telewizor smart kupić.

Telewizor – ranking smart tv

5. Telewizor Smart Philips 58PUS7805

Zastanawiając się, jaki telewizor smart kupić, warto spojrzeć na Telewizor Philips 58PUS7805. Urządzenie to o przekątnej ekranu 58″ posiada wbudowany system operacyjny producenta. Dzięki temu możesz poprzez połączenie z Internetem korzystać z różnego rodzaju aplikacji, które są już zainstalowane albo gotowe do pobrania na telewizor. Ciekawą opcją jest tzw. funkcja Alexa pozwalająca sterować głosem. Z kolei matryca LED 4K Ultra HD pozwoli Ci oglądać filmy, zdjęcia, czy grać w gry na najwyższym poziomie.

4. Telewizor Smart Samsung UE55TU8502

Kolejnym telewizorem w rankingu smart tv jest Telewizor Samsung UE55TU8502. Zastosowana tutaj technologia HDR oraz procesor Crystal 4K pozwala dostosować jasność obrazu do panującego otoczenia. Dzięki temu nawet bardzo ciemne sceny będą dobrze widoczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Dodatkowe wrażenia wizualne zapewnia niezwykle smukły wygląd i praktycznie niewidoczna ramka. Kolejnym atutem jest możliwość podłączenia specjalnego pilota, którym będziesz mógł obsługiwać kilka urządzeń, a więc np. telewizor, system nagłośnienia itd. Warto spojrzeć również na system maskowania kabli. Umożliwia on schowanie okablowania w stojaku.

3. Telewizor Smart LG 55NANO803NA

Jaki telewizor smart tv wybrać? Ciekawym rozwiązaniem będzie Telewizor LG 55NANO803NA. Ekran 55″, czterordzeniowy procesor 4K oraz funkcja FILMMAKER MODE zapewnia niesamowite wrażenia podczas oglądania filmów i zdjęć. Dodatkowo do urządzenia możesz podłączyć za pomocą Bluetooth głośniki, które rozprowadzają dźwięk po całym pomieszczeniu. Z kolei, jeśli masz smartfon marki Apple, możesz połączyć go z prezentowanym urządzeniem. Wszystko dzięki wbudowanej aplikacji Apple TV.

2. Telewizor Smart Sony Bravia KDL-32WE615

Kolejnym urządzeniem w rankingu telewizorów smart tv jest Telewizor Sony Bravia KDL-32WE615. Ekran o przekątnej 32″ oraz funkcji HD READY umożliwia oglądanie filmów i transmisji internetowych w bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo wbudowane aplikacje Smart TV pozwolą uzyskać natychmiastowy dostęp do takich serwisów jak YouTube czy Netflix.

1. Telewizor Smart Samsung QE75Q80TA

Przeglądając różne oferty oraz zastanawiając się, jaki telewizor smart tv wybrać, nie można ominąć Telewizora Samsung QE75Q80TA. Bardzo duży ekran 75″, Quantum HDR 1500 oraz zachwycająca głębia i detale sprawiają, że nie tylko filmy, lecz również gry zaskakują obrazem nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowego podłączenia komputera. Dzięki temu będziesz mógł wyświetlać pliki w takcie pracy lub nauki zdalnej. Warto wspomnieć o możliwości podzielenia ekranu podczas udostępniania treści z telefonu. To rozwiązanie nie odwróci Twojej uwagi w związku z przychodzącymi powiadomieniami, ponieważ będziesz je mieć na ekranie telewizora.