Nowe telewizory oferują nam mnóstwo ciekawych możliwości i – co ważniejsze – mają ich znacznie więcej w momencie podłączenia ich do sieci. Coraz większa ilość pojawiających się na rynku serwisów, które pozwalają nam obejrzeć seriale i filmy w ramach abonamentu sprawia, że ludzie chętnie sięgają po dobrej jakości telewizory, które poradzą sobie z zadaniem, jakim jest strumieniowanie wideo.

Jaki telewizor do 1500 złotych?

Część osób nie będzie chciała wydawać na telewizor ogromnej sumy pieniędzy i jak się okazuje – wcale nie jest to konieczność, by oglądać rozrywkę w dobrej jakości. Warto przede wszystkim zastanowić się nad tym, na czym nam zależy – czy chcielibyśmy, aby sprzęt posiadał wysoką rozdzielczość, dużą ilość cali, oprogramowanie smart, czy aby był popularnej marki, którą doskonale znamy i której ufamy. Okazuje się, że wszystkie te wymagania da się spełnić wybierając telewizor do 1500 złotych. Jaki jednak będzie najlepszy wybór? Jaki jest najlepszy telewizor do 1500 złotych?

5. Telewizor do 1500 zł Sharp 40BL2EA

Na telewizor tej znanej marki, który otwiera ranking telewizorów do 1500 zł, możemy natrafić w naprawdę dobrej cenie, co w zestawieniu z możliwościami, jakie oferuje, sprawia, że produkt zdecydowanie jest wart zakupu. Telewizor tej marki, to idealne połączenie 40 cali, które pozwolą na wygodne przyswajanie rozrywki, rozdzielczości 4K, która zapewni naszym oczom ucztę oraz oprogramowania smart, które w tym przypadku oferowane jest za pośrednictwem Android TV. To ostatnie daje nam możliwość głosowego sterowania sprzętem, co docenią wszyscy ci, którzy lubią oglądać telewizję, podjadając w międzyczasie.

4. Telewizor do 1500 zł THOMSON 43UG6400

Android TV, 43 cale, fantastyczna technologia odświeżania Pure Image Ultra HD, najwyższa rozdzielczość 4K z odświeżaniem 50 Hz, to tylko część funkcji, które dostaniemy. Jeśli zastanawiamy się, czy jest do dobry telewizor do 1500 zł, to zdecydowanie tak.

3. Telewizordo 1500 zł OK. ODL 55850US-TIB

Jeśli najważniejsza jest dla nas ilość cali, to docenimy z pewnością telewizor marki OK., który oferuje nam ich aż 55. Oprócz tego podobnie jak poprzednicy posiada wszystkie wspomniane funkcje, ale znacznie wyróżnia się wymienioną wcześniej wielkością, dlatego kierowany jest do osób, które wiedzą, czego potrzebują.

2. Telewizor do 1500 zł LG 43UN70003LA

Przyzwyczajeni jesteśmy do wysokiej jakości, którą oferuje nam LG, toteż może warto zdecydować się na telewizor właśnie tej firmy? Rozpoznawanie naturalnego głosu, technologia uczenia maszynowego wznosząca jakość obrazu i dźwięku na wyższy poziom, a także wyżej wymienione już w rankingu 4K, które zapewnia doskonałą jakość obrazu – znacznie lepszą niż FullHD – to tylko namiastka tego, co oferuje nam telewizor marki LG.

1. Telewizor do 1500 zł Samsung UE43TU7102

Marki Samsung nie trzeba nikomu przedstawiać, toteż wiele osób zdecyduje się właśnie na posiadanie telewizora tej firmy, która od lat przyciąga do siebie ogromną ilość osób, którzy doceniają jej produkty. Ten telewizor również oferuje nam rozdzielczość 4K, oprogramowanie Smart TV oraz HDR, a wszystko to zamknięte jest w 43 calach. W zestawie dostaniemy również wielozadaniowego, wygodnego pilota, który sprawi, że obsługa sprzętu będzie na najwyższym poziomie. Czy warto? Zdecydowanie.

Sprawdź także: