Zastanawiasz się nad zakupem telewizora 3D, lecz nie wiesz, który będzie dla Ciebie najlepszy? Ten ranking pomoże Ci odpowiedzieć sobie na proste pytanie: jaki telewizor 3D wybrać? Oto ranking TOP 5 najlepszych telewizorów 3D, który ułatwi Ci wybór idealnego sprzętu.

Miejsce 5. Telewizor 3D Kruger&Matz KM0249UHD-S

Na 5. miejscu znalazł się telewizor o rozdzielczości 3840×2160 pikseli, przekątnej 49 cali i odświeżaniem obrazu o częstotliwości 60Hz. Urządzenie posiada system Smart TV Linux oraz funkcje, takie jak Netflix, Youtube, Ipla i przeglądarki internetowej. Klasa energetyczna A+. Telewizor oferuje 3 złącza HDMI i 1 złącze USB. Moc głośników wynosi 16(2x8W). Dodatkowymi funkcjami telewizora są m.in. blokada rodzicielska, automatyczne wyłączanie lub drzemka.

Miejsce 4. Telewizor 3D Kruger&Matz KM0232S

Na 4. pozycji w rankingu telewizorów 3D znajduje się jeden z mniejszych telewizorów w tym zestawieniu, ale na pewno warto zwrócić na niego uwagę. Design urządzenia sprawia, że będzie się on prezentował nienagannie w każdym pomieszczeniu. Przekątna ekranu wynosi 32 cale. Rozdzielczość telewizora HD Ready wynosi 1366×768 pikseli, co zapewnia optymalne parametry do oglądania większości filmów lub seriali. Urządzenie to jest dostępne w bardzo korzystnej cenie, dzięki temu na jego zakup może pozwolić sobie większość osób.

Miejsce 3.Telewizor 3D Panasonic TX-32GS350E

Telewizor Panasonic, również należący do urządzeń atrakcyjnych cenowo, to drugi telewizor w tym zestawieniu o przekątnej ekranu 32 cali i rozdzielczości HD Ready. Częstotliwość odświeżania w tym telewizorze 3D to aż 200Hz. Urządzenie posiada opcję blokady rodzicielskiej. Wyposażone jest w 3 złącza: 2 HDMI i jedno USB. Telewizor Panasonic, tak jak reszta urządzeń w rankingu telewizorów 3D, posiada technologię Smart. Moc głośników wynosi 12W. Telewizor posiada również przydatną funkcję Sleep Timer.

Miejsce 2. Telewizor 3D PANASONIC TX-L47ET60E

Na drugim miejscu w rankingu znalazł się telewizor Panasonic TX-L47ET60E. Jest to 47-calowe urządzenie o rozdzielczości Full HD 1920×1080 pikseli z podświetleniem LED. Klasa energetyczna A+. Telewizor posiada 3 złącza HDMI i jedno złącze USB 2.0 oraz złącza słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio i Common Interface. Tak jak swoi poprzednicy, sprzęt został wyposażony w funkcję Smart TV. Moc głośników wynosi 18W. Telewizor ma wbudowany tuner DVB-T, DVB-C oraz dodatkowo posiada pamięć na 1000 stron telegazety.

Miejsce 1. Telewizor 3D Loewe Bild 3.65 OLED

Pierwsze miejsce w rankingu telewizorów 3D zajmuje telewizor Loewe Bild 3.65 o rozdzielczości 4K Ultra HD i matrycy OLED pozwalającej na tworzenie nasyconych kolorów i idealnych kontrastów. Sam ekran jest o przekątnej 65 cali i zaskakuje swoją grubością 4.6mm. Moc głośników wynosi 80W. Telewizor posiada funkcję Smart i korzysta z asystenta Loewe Smart Assist App, 4 złącza HDMI oraz 3 złącza USB. Telewizor posiada czujnik oświetlenia, dzięki czemu sam będzie mógł dostosowywać jasność do warunków panujących w pomieszczeniu.